10 důvodů proč si vybrat kameru do auta Nextbase

Kamera do auta Nextbase

Pokud se neumíte rozhodnout která kamera do auta je pro Vás ta správná, připravili jsme krátký přehled proč si vybrat právě autokamery Nextbase

1. Kvalita Britské společnosti Nextbase

Společnost Nextbase založená ve Velké Británii přináší 20 leté zkušenosti z oblasti autokamer. Přináší kamery do auta nejen s vysokou kvalitou záznamu a množstvím inovativních funkcí, ale rovněž propracovaným a praktickým designem.

2. Vysoká kvalita záznamu

Kamera do auta Nextbase nabízí vysokou kvalitu záznamu jako za dne, tak v noci, která je zvláště důležitá v případě nehodové události, kdy je při dokazování důležitý každý detail.

3. Více než milion prodaných kusů po celém světě

Obrovské množství prodaných kusů jen potvrzuje oblíbenost a kvalitu značky Nextbase mezi motoristy.

4. České menu

Autokamera nabízí kompletní menu v českém jazyce, což výrazně usnadňuje ovládání.

5. Širokoúhlý objektiv

Objektiv s úhlem záběru až 140°, který snímá kompletní dění před vozidlem a neunikne Vám tak žádná situace.

6. Click and Go systém uchycení

Magnetický systém uchycení Click and Go Vám zjednoduší manipulaci s kamerou, již v průběhu sekundy víte kameru uchytit, nebo vytáhnout z držáku.

7. WiFi a aplikace pro mobily

Mnohé modely autokamer Nextbase disponují technologií WiFi, která umožňuje spárovat kameru s Vaším smartphonem a díky aplikaci tak vidět živí náhled a ovládat autokameru.

8. GPS modul a software Nextbase 3TM

Modul GPS umožňuje kameře do auta Nextbase shromažďovat údaje o přesné poloze vozidla. při přehrávání videa přes přehrávač Nextbase 3TM, tak můžete sledovat na google maps ujetou trasu, přesnou polohu a rychlost.

9. Parkovací režim

Parkovací režim slouží k monitorování zaparkovného vozidla. Pokud kamera zaznamená pohyb před objektivem, tak začne automaticky nahrávat.

10. G-senzor

Autokamery Nextbase jsou vybaveny G-senzorem, který snímá údaje o přetížení. Pokud se údaje vymykají normálu (autonehoda nebo prudké brzdění), tak autokamera daný videozáznam uzamkne proti přemazání.